Stránky se nahrávají ... Prosíme o chvilku strpení.Page loading ... Please wait.
 

RATAJ a.s. 20 let na trhu

V roce 2010 oslavila společnost RATAJ a.s. 20 let úspěšného působení na trhu. Při příležitosti otevření nové administrativní budovy oslavili dne 17.06.2010 toto jubileum zaměstnanci firmy spolu s významnými hosty z řad zákazníků a dodavatelů. Více se dočtete zde.

V rámci oslav si hosté prohlédli výrobní a skladovací prostory a administrativní budovy do které se přestěhovala veškerá administrativa z původního objektu Nedabyle 12.

Po slavnostním projevu Ing. Stanislava Rataje, předsedy představenstva a ředitele společnosti následovalo vystoupení sólisty Státní opery Praha, pana Oldřicha Kříže. Po zaznění několika muzikálových písní, které měly v prostorách výrobní haly nečekaně poutavou akustiku, byli hosté pozváni k bohatému obědovému rautu. Souběžně v prostoru před halou předváděli pracovníci firmy RATAJ a.s. funkční ukázky bezosých spirálových dopravníků s různými dopravovanými materiály a Ing. Stanislav Rataj ukázky doplnil odbornou přednáškou o vlastnostech dopravníků a jednotlivých materiálů.

Po obědě na hosty čekaly přistavené autobusy a odvezly je na prohlídku Budějovického Budvaru. Hosté měli možnost si kromě expozice a muzea prohlédnout i samotný závod s instalovanými dopravníky RATAJ a.s.

Po návratu se hosté začali pomalu rozjíždět do všech koutů ČR i Evropy.

Všem účastníkům bylo zasláno DVD se záznamem z celého slavnostního dne, jeho obsah můžete shlédnout přímo zde:

Všem hostům děkujeme za účast a těšíme se na dobrou spolupráci!

Zaměstnanci firmy RATAJ a.s. Sídlo firmy Uvítání hostů Slavnostní projev Stanislav Rataj Slavnostní projev Ukázky dopravníků Ukázky dopravníků Ing. Stanislav Rataj Ukázky dopravníků Ukázky dopravníků Ukázky dopravníků Sklad Prohlídka v Budějovickém Budvaru Prohlídka v Budějovickém Budvaru Prohlídka v Budějovickém Budvaru Raut Raut