Stránky se nahrávají ... Prosíme o chvilku strpení.Page loading ... Please wait.
 

Export

Na základě velmi dobrých provozních výsledků a kvality bezosých spirálových dopravníků RATAJ instalovaných v České republice a ve Slovenské republice došlo od roku 2000 ke zvýšení vývozu našich dopravníků do zahraničí. Dopravníky dodáváme do zahraničí z části prostřednictvím subdodávek českých firem a z části vlastní exportní politikou. Do roku 2015 jsme dodali námi vyrobené dopravníky do 46 států světa čtyř kontinentů.

EVROPA

Belgie, Bělorusko, Bosna a Hercegovina, Bulharsko, Černá Hora, Česká republika, Dánsko, Estonsko, Finsko, Francie, Chorvatsko, Irsko, Island, Kypr, Litva, Lotyšsko, Maďarsko, Moldávie, Německo, Norsko, Polsko, Portugalsko, Rakousko, Rumunsko, Rusko, Slovensko, Slovinsko, Srbsko, Španělsko, Švédsko, Turecko, Ukrajina, Velká Británie.

ASIE

Arménie, Bahrajn, Japonsko, Kazachstán, Mongolsko, Spojené arabské emiráty, Tádžikistán, Turkmenistán.

AFRIKA

Alžírsko, Egypt

AMERIKA

Chile, Spojené státy americké

 

 

 

Japonsko - doprava plastového granulátu Německo - práškové PVC Polsko - doprava rýže do extrudérů Slovensko - doprava posypové soli do autocisteren Belgie - linka na střešní krytinu USA - doprava pilin pro výrobu MDF desek Kypr - přísady do cementu Litva - doprava řepkových pokrutin do skladu Egypt - doprava mořské soli do balicích strojů Chile, Norsko, Estonsko - doprava sardinek na lodích