Stránky se nahrávají ... Prosíme o chvilku strpení.Page loading ... Please wait.
 

Výrobní program a další služby

Zde naleznete základní přehled našeho výrobního programu a služeb, které nabízíme.

Vzhledem k tomu, že v podstatě každý námi vyrobený dopravník je jedinečný, jsme schopni nabídnout vysokou míru flexibility a nebojíme se neobvyklých řešení.

Neváhejte nás kontaktovat!

 

VÝROBNÍ PROGRAM   SLUŽBY
Bezosé spirálové dopravníky   - řezání vodním paprskem
  - robustní (RL, RLN, RLPRLE, RLNERP, RPNRRL, RRN)   - tváření plechu
  - ohebné (SL, SLN, SLP)   - svařování
Dopravníky na uhlí   - konstrukční práce
Dopravníky na peletky   - prodej hutního materiálu
BIG-BAG stanice   - prodej strojních zařízení
  - plnící  
  - vyprazdňovací    
Spirály a šnekovnice    
Šneky a potrubí pro bioplynové stanice    
Příslušenství    

 

Základním prvkem bezosých spirálových dopravníků RATAJ je bezosá spirála vyrobená z prvotřídní oceli o tloušťce 3 - 30 mm a vnějším průměru 25 - 800 mm. V bezosém spirálovém dopravníku nejsou vnitřní ložiska ani vnitřní hřídel a dopravovaný materiál se pohybuje téměř v celém průřezu dopravníku. Bezosá spirála svým přesně definovaným průřezem a otáčejícím se pohybem umožňuje dopravovat velké množství materiálu při malých otáčkách nebo naopak velmi malé množství materiálu pro účely dávkování při minimální spotřebě elektrické energie.

Veškeré připojovací součásti bezosých spirálových i šnekových dopravníků RATAJ (násypky, výpady, vstupy a výpady na trase, převodovky) vyrábíme a dodáváme na míru dle přání zákazníka. To umožňuje optimálně přizpůsobit dopravu materiálů stávající technologii. Naše dlouholeté praktické zkušenosti s dopravou materiálů bezosými spirálovými i šnekovými dopravníky a více než 4 500 kusů vyrobených a instalovaných dopravníků dávají našim zákazníkům záruku optimálního a technicky dokonalého řešení dopravy sypkých materiálů.

To nejcennější co Vám můžeme nabídnout je kromě kvalitní techniky naše "know-how", jakým způsobem se tato technika aplikuje v praxi. Náš neustálý vývoj za pomoci našich zákazníků nám umožňuje být stále vpředu. Všichni naši zákazníci bez rozdílu velikosti nám stále poskytují informace a zkušenosti z provozu našich bezosých spirálových a šnekových dopravníků, které dále využíváme pro dopravu nových a obtížně dopravitelných materiálů. Žádejte naše bezplatné rady a konzultace nebo si sami vyzkoušejte možnosti dopravy Vašeho materiálu na zkušebních dopravnících v naší firmě.