RATAJ a.s. 20 let na trhu

V roce 2010 oslavila společnost RATAJ a.s. 20 let úspěšného působení na trhu.
Při příležitosti otevření nové administrativní budovy oslavili dne 17.06.2010 toto jubileum zaměstnanci firmy spolu s významnými hosty z řad zákazníků a dodavatelů.

V rámci oslav si hosté prohlédli výrobní a skladovací prostory a administrativní budovy do které se přestěhovala veškerá administrativa z původního objektu Nedabyle 12.

Po slavnostním projevu Ing. Stanislava Rataje, předsedy představenstva a ředitele společnosti následovalo vystoupení sólisty Státní opery Praha, pana Oldřicha Kříže. Po zaznění několika muzikálových písní, které měly v prostorách výrobní haly nečekaně poutavou akustiku, byli hosté pozváni k bohatému obědovému rautu. Souběžně v prostoru před halou předváděli pracovníci firmy RATAJ a.s. funkční ukázky bezosých spirálových dopravníků s různými dopravovanými materiály a Ing. Stanislav Rataj ukázky doplnil odbornou přednáškou o vlastnostech dopravníků a jednotlivých materiálů.

Po obědě na hosty čekaly přistavené autobusy a odvezly je na prohlídku Budějovického Budvaru.
Hosté měli možnost si kromě expozice a muzea prohlédnout i samotný závod s instalovanými dopravníky RATAJ a.s.

Po návratu se hosté začali pomalu rozjíždět do všech koutů ČR i Evropy.

Všem účastníkům bylo zasláno DVD se záznamem z celého slavnostního dne, jeho obsah můžete shlédnout přímo zde:

Reference na mapě

Filtrovat reference

Více než 5 000 ks vyrobených dopravníků pro téměř 550 druhů materiálů během 30 let působení na trhu zaručují odborný přístup i pro Vaši poptávku.

...síla myšlenky
Zpracováváme soubory cookies. Pomáhají nám ke správnému fungování webové aplikace, k poskytování funkcí sociálních sítí, personalizaci obsahu a inzerce a k analýzám jeho návštěvnosti. Používáním webu souhlasíte s jejich užitím.