Export

Na základě velmi dobrých provozních výsledků a kvality bezosých spirálových dopravníků RATAJ instalovaných v České republice a ve Slovenské republice došlo od roku 2000 ke zvýšení vývozu našich dopravníků do zahraničí. Dopravníky dodáváme do zahraničí z části prostřednictvím subdodávek českých firem a z části vlastní exportní politikou. Do roku 2015 jsme dodali námi vyrobené dopravníky do 46 států světa čtyř kontinentů.
 

Evropa

Belgie, Bělorusko, Bosna a Hercegovina, Bulharsko, Černá Hora, Česká republika, Dánsko, Estonsko, Finsko, Francie, Chorvatsko, Irsko, Island, Kypr, Litva, Lotyšsko, Maďarsko, Moldávie, Německo, Norsko, Polsko, Portugalsko, Rakousko, Rumunsko, Rusko, Slovensko, Slovinsko, Srbsko, Španělsko, Švédsko, Turecko, Ukrajina, Velká Británie.
 

Asie

Arménie, Bahrajn, Japonsko, Kazachstán, Mongolsko, Spojené arabské emiráty, Tádžikistán, Turkmenistán.
 

Afrika

Alžírsko, Egypt


Amerika

Chile, Spojené státy americké

Filtrovat reference

Více než 5 000 ks vyrobených dopravníků pro téměř 550 druhů materiálů během 29 let působení na trhu zaručují odborný přístup i pro Vaši poptávku.

...síla myšlenky
Zpracováváme soubory cookies. Pomáhají nám ke správnému fungování webové aplikace, k poskytování funkcí sociálních sítí, personalizaci obsahu a inzerce a k analýzám jeho návštěvnosti. Používáním webu souhlasíte s jejich užitím.