Export

Na základě velmi dobrých provozních výsledků a kvality bezosých spirálových dopravníků RATAJ® instalovaných v České republice a ve Slovenské republice došlo od roku 2000 ke zvýšení vývozu našich dopravníků do zahraničí. Dopravníky dodáváme do zahraničí z části prostřednictvím subdodávek českých firem a z části vlastní exportní politikou. Do roku 2021 jsme dodali námi vyrobené dopravníky do 52 států světa pěti kontinentů.

 

Evropa

Belgie, Bělorusko, Bosna a Hercegovina, Bulharsko, Černá Hora, Česká republika, Dánsko, Estonsko, Finsko, Francie, Gruzie, Chorvatsko, Irsko, Island, Kosovo, Kypr, Litva, Lotyšsko, Maďarsko, Moldávie, Německo, Norsko, Polsko, Portugalsko, Rakousko, Rumunsko, Rusko, Slovensko, Slovinsko, Srbsko, Španělsko, Švédsko, Turecko, Ukrajina, Velká Británie
 

Afrika

Alžírsko, Egypt

 

Amerika

Chile, Kanada, Spojené státy americké, Venezuela

 

Asie

Arménie, Bahrajn, Izrael, Japonsko, Kazachstán, Mongolsko, Saudská Arábie, Spojené arabské emiráty, Tádžikistán, Turkmenistán

 

Austrálie a Oceánie

Vanuatu

Filtrovat reference

Více než 5 500 ks vyrobených dopravníků pro téměř 600 druhů materiálů během 30 let působení na trhu zaručují odborný přístup i pro Vaši poptávku.

...síla myšlenky
Zpracováváme soubory cookies. Pomáhají nám ke správnému fungování webové aplikace, k poskytování funkcí sociálních sítí, personalizaci obsahu a inzerce a k analýzám jeho návštěvnosti. Používáním webu souhlasíte s jejich užitím.