Výrobní program

Big-Bag stanice

Pro plnění a vyprazdňování velkoobjemových vaků

BIG-BAG stanice pro plnění sypkých materiálů do velkoobjemových vaků (BIG-BAG) a vyprazdňování pomocí bezosých spirálových dopravníků RATAJ® představují pro uživatele bezprašný a efektivní manipulaci se sypkými materiály. Každá BIG-BAG stanice RATAJ® je navrhována přímo  pro konkrétního zákazníka a tudíž je možno vyrobit  mnoho variant BIG BAG stanic pro různé rozměry, hmotnosti a typy vaků (standardní vaky, vaky s konstrukcí, konické vaky a jiné).

Pro vyprazdňovací BIG-BAG stanice je možno použít vaky s rovným i kónickým dnem, s výsypným ventilem a jiné. Plnící BIG-BAG stanice mohou využívat vaky s otevřeným vrchem nebo s násypným ventilem. Součástí BIG-BAG vyprazdňovací stanice je závěsný kříž pro pytle s možností zavěšení na vysokozdvižný vozík nebo na kladkostroj.

Stavebnicová (modulová) konstrukce BIG-BAG stanice s možností přizpůsobení specifickým požadavkům zakazníka.

Jako volitelné příslušenství dodáváme zdvihací desky s pneumatickým pohonem pro usnadnění vypadávání materiálu z pytlů, irisové ventily pro uzavírání vaků, závěsné systémy pro různé výšky vaků a vážící tenzometry včetně vyhodnocovací elektroniky.

BIG-BAG stanice dodáváme včetně veškeré potřebné dokumentace k provozu těchto zařízení.

BIG-BAG stanice vyrábíme v ocelovém nebo nerezovém provedení (AISI 304 nebo AISI 316). Povrchová úprava ocelových stanic je práškovou vypalovací barvou dle vzorníku RAL nebo žárovým zinkováním.

Katalog Big-Bag stanice:

Více než 5 900 ks vyrobených dopravníků pro téměř 600 druhů materiálů během 34 let působení na trhu zaručují odborný přístup i pro Vaši poptávku.

...síla myšlenky