Výrobní program

Dávkovací a vážící dopravníky

Dopravníky pro přesné dávkování

V případě, že je nutné průběžně sledovat množství dopravovaného materiálu, využíváme dnes již běžný způsob instalace vážícího dopravníku. Instalací vážícího bezosého spirálového dopravníku RATAJ® můžeme spojit funkci dopravy materiálu a vážení v jeden celek a ušetřit tak nemalé prostředky za investici dopravníku a samostatnou váhu. Elektronický vážící systém s tenzometrem umožní přesné sledování množství právě dopravovaného materiálu s vysokou přesností. 

Množství váženého materiálu se může pohybovat od několika kilogramů za hodinu až po desítky tun za hodinu. Pro návrh vážícího bezosého spirálového dopravníku platí stejné podmínky jako pro instalaci klasického bezosého spirálového dopravníku.

Pokud máme aplikaci pro přesné dávkování sypkých materiálů, využíváme náš dávkovací systém sestávající z násypky dávkovače, bezosého spirálového dopravníku a rozrušovače kleneb. Dopravník i rozrušovač mají každý samostatný pohon.

Kontaktujte nás

Poptávka

Více než 5 500 ks vyrobených dopravníků pro téměř 600 druhů materiálů během 30 let působení na trhu zaručují odborný přístup i pro Vaši poptávku.

...síla myšlenky
Zpracováváme soubory cookies. Pomáhají nám ke správnému fungování webové aplikace, k poskytování funkcí sociálních sítí, personalizaci obsahu a inzerce a k analýzám jeho návštěvnosti. Používáním webu souhlasíte s jejich užitím.